Web Tasarım - Front End Development Eğitimi

Web Tasarım - Front End Development Eğitimi

Firma Adı
Başlangıç - Bitiş Tarihi
31.12.2019 - 1.12.2020
Şehir
İstanbul
Eğitim Açıklaması

Web yayınclığı alanında kaliteyi etkileyen en önemli etken şüphesiz bilginin kullanıcıya kolay anlaşılır sunulması ve estetik kaygılar güdülerek tasarlanmasıdır. Bu alanda sektör profesyonellerine duyulan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır...

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

DÜŞÜK FİYAT VE KAMPANYALAR

GERİ İADE YAPABİLME İMKANI

EĞİTİM ÖZELLİKLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR KONUM & LOKASYON
FRONT-END DEVELOPMENT HAKKINDA
Web yayınclığı alanında kaliteyi etkileyen en önemli etken şüphesiz bilginin kullanıcıya kolay anlaşılır sunulması ve estetik kaygılar güdülerek tasarlanmasıdır. Bu alanda sektör profesyonellerine duyulan ihtiyaç her geçen gün daha da artmaktadır. Infotech Academy, bu alanda kariyer yapmak isteyenlere dünyada web yayıncılığının kurallarını ortaya koyan W3 (www.w3.org) konsorsiyumunun standartlarında bir eğitim vermeyi amaçlamaktadır.
 
Front-End Developer Eğitimi; web siteleri yapımına ilgi duyan, konu hakkında az bilgisi olan ya da hiç bilgisi olmayan, meraklı, istekli tüm adaylar bu eğitim programına katılabilir. Bilgi sahibi olup kendini daha da çok geliştirmek isteyen yazılımcılar, yazılım bölümü öğrencileri, şirketlerin yazılım geliştirme departmanlarında çalışan profesyoneller için de uygundur.
 
EĞİTİM HEDEFİ
Web arayüz tasarımının temel teknolojileri olan HTML ve CSS’e dair ileri konuları kapsayan bu eğitimle katılımcılar; HTML 5 ve CSS3 teknolojilerini öğrenerek, web trendlerine uygun siteler oluşturabilirler. Ayrıca JavaScript ve JQuery teknolojilerini tanıyarak, oluşturdukları web sitelerini dinamik eklentilerle zenginleştirebilir ve yayınlanmış web sayfalarını düzenleyebilirler.
 
EĞİTİM İÇERİĞİ
HTML 5
 • HTML 5'e Giriş
 • HTML 5 Doküman Yapısı
 • HTML 5 İçerik Yapısı
 • HTML 5 Etiketleri
CSS 3
 • CSS3'e Giriş
 • CSS3 Özellikleri
JavaScript - JQuery - AngularJS
 • JavaScript Nedir?
 • JQuery Nedir?
 • JS / JQuery Plug-In (Eklenti) Entegrasyonu
 • AngularJS Nedir?
Uygulama
 • ​HTML 5 + CSS 3 + JQuery ile Arayüz Tasarımı
 • Hosting ve Domain Kavramları
 • Web Yayınlama
EĞİTİMİN BAŞLAMA TARİHİ: 18.03.2019
EĞİTİMİN TAMAMLANMA SÜRESİ: 60 Saat
EĞİTİM GÜNLERİ: Pazartesi, Çarşamba, Cuma
EĞİTİM SAATLERİ: 18:00-20:30

ALINABİLECEK ÜNVANLAR
 • Web Tasarım Uzmanı
 • Front-End Developer
 • Web Programcısı
 
NEDEN INFOTECH ACADEMY?
Türkiye’deki en iyi Yazılım Uzmanlığı Kursu için neden Infotech Academy'i tercih etmelisiniz? Çünkü eğitim kurumumuzda görev alana eğitmenlerimizin tamamı saha tecrübesi bulanan ve sizlere teoriden çok uygulamalar ile bilgi sunan, iş tecrübelerini aktaran profesyonellerden oluşmaktadır. Piyasadaki çoğu Yazılım Uzmanlığı Kursları gibi sizlere temel seviyede eğitim vermek yerine sizleri Ülke’ye, Dünya’ya ve hatta İnsanlığa katkı yapabilecek seviyede eğitim görmenizi arzular.
 
ÖNEMLİ NOTLAR
 • Program ücretlerine KDV dahildir.
 • Genel katılıma açık programların açılması için yeterli kontenjanın sağlanması gerekmektedir.
 • Kontenjan sağlanamadığı durumlarda Infotech Akademi programı açmama hakkını saklı tutar.
 • Infotech Akademi, duyrulmuş programların tarihlerini değiştirme hakkını saklı tutar. Programa kayıt olmuş kişiler bu değişikliklerden haberdar edilir.

Bu Eğitimi Neden Almalıyım?

Katmanlı olarak hazırlanan yazılımların tümü ilk hazırlanmış halinde çıplak bir görünüme sahiptir. Bu sahip olunan görüm kullanıcılar ve özellikle son kullanıcıya hitap etmez. Frontend evresinde yazılıma dış hatlar kazandırılır ve görsel açıdan düzen çalışmasıyla birlikte iyileştirme çalışmaları da yapılır. Nihai olarak yazılım kullanılabilecek hale geldiğinde Frontend'in işi de biter ve yazılım yayınlanmaya hazır bir hal alır.
 
Bu eğitimi tamamlayan bir Frontend Developer olarak , yalın haldeki bir yazılıma tasarım tasarlayan yada tasarlanmış olan tasarımı giydiren, sistemi görsel açıdan son kullanıcı için kullanılabilir hale getiren, profesyonel bir uzman olmanıza destek sağlayacaktır.

Eğitim süresi ne kadardır ?

Eğitim Süresi: 60 Saattir, Ortalama 2 ay sürmektedir.

Eğitim sonunda iş bulma garantiniz varmıdır?

Türkiye nin en büyük iş arama platformları ve insan kaynakları firmaları ile çözüm ortaklıklarımız bulunmaktadır. Eğitimlerin sonunda başarılı öğrencilerimize iş, staş yönlendirmeleri sağlamaktayız.

Kurs sonunda sertifika alabilecek miyim?

Eğitim bitiminde, eğitmenlerimiz tarafından sizlere proje ödevleri verilmektedir. Bu proje ödevinin sonucuna göre NOTLU BAŞARI SERTİFİKASI verilmektedir.

Eğitim görülecek sınıflar kaç kişiliktir?

Sınıflarımız maximum 12 kişiliktir.Her öğrencimizin masalarında eğitim içeriğine göre programları yer alan, yeni nesil işlemcili bilgisayarları yer almaktadır.

Eğitim sonunda verim alamaz isem ne olur ?

Eğitimlerimizde %100 EĞİTİM GARANTİSİ vardır. Eğitim sonunda %90 devam sağlayan öğrencilerimize ÜCRETSİZ EĞİTİM tekrarı verilmektedir.

Şişli / İstanbul
Mecidiyeköy Mah. Ortaklar Cad. No:6/5 Şişli - İstanbul

BENZER EĞİTİM PROGRAMLARI

Aradığınız kriterlere uygun eğitim bulunamadı.

Faaliyetlerimizden ve Gelişmelerden
Siz de Haberdar Olun!

IAA

International Awareness Academy "Harekete geç, potansiyelini keşfet" sloganı ile yola çıkarak, kişisel gelişimin bireylerin hayatında çok önemli bir rol oynadığının farkındalığını oluşturuyor...

Bizi Takip Edin

BİZE ULAŞIN

Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No:5 Levent / Şişli / İstanbul
+90 (212) 909 54 49
info@iaa.com.tr
IAA Visa Master

Copyright © International Awareness Academy (IAA)