SAP EĞİTİMİ

SAP EĞİTİMİ

Satış Fiyatı
1.475,00 TL 2.500,00 TL
Firma Adı
Başlangıç - Bitiş Tarihi
23.3.2019 - 14.4.2019
Şehir
İstanbul
Eğitim Açıklaması

Türkiye'de ERP pazarının yarısından fazlasına sahip olan SAP, şirket işe giriş mülakatlarında ve ön başvurularda en çok sorulan ve hanenize + puan olarak yazılacak bir sistemdir.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

DÜŞÜK FİYAT VE KAMPANYALAR

GERİ İADE YAPABİLME İMKANI

EĞİTİM ÖZELLİKLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR KONUM & LOKASYON

SAP, günümüz iş hayatında nerede ise bir zorunluluk olan ERP  alanında de-facto olmuş, ismi ERP ile adeta özdeşleşmiş bir yazılım geliştirme şirketidir. Eğitimimiz süresince Türkiye'de 2000 civarı kurulumu yapılan ECC 6.0 ERP sistemi üzerinde duracağız. MM,SD,PP gibi tek bir modül üzerinde eğitim vermek yerine çok daha bütüncül bir yaklaşımla bir müşterinin sipariş vermesi, bu siparişlerin MRP ile planlı siparişlere ve Satın Alma Taleplerine döndürülmesi, üretim ve tedarik süreçleri, depo yönetimi ve sevkiyat , daha sonra faturalama ve müşteriden alacak tahsilatı ve tedarikçilere ödeme ile tüm bir süreç çevrimini anlatacağız. Bu yaklaşımın çok daha yararlı ve öğretici olduğuna inanıyoruz. İlk önce SAP ECC 'yi yetkin bir kullanıcı gibi kullanmayı daha sonra ise SAP danışmanı olarak şirket ihtiyaçlarına göre uyarlamayı öğreneceğiz. Eğitimimiz sürecinde tüm işlemleri Powerpoint slaytlarından değil, bizzat ellerimiz klayve üzerinde gerçek bir SAP ECC 6.0 sistemi üzerinde uygulamalı olarak gerçekleştireceğiz.

 

Eğitim içerisinde 300 sayfalık bir döküman verilecektir. Bu döküman hem eğitim içerisinde hem de eğitim sonrasında öğrencilere destek olacak bir dökümandır.

 

Eğitim sonrasında, eğitim aldığınıza dair sertifika verilecektir.

 

Eğitim sınıflarımız maksimum 10 kişi ile sınırlıdır.

 
YTÜ Yıldız Teknopark Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. A1 Blok 1B13
Esenler/İstanbul

BENZER EĞİTİM PROGRAMLARI

Faaliyetlerimizden ve Gelişmelerden
Siz de Haberdar Olun!

IAA

International Awareness Academy "Harekete geç, potansiyelini keşfet" sloganı ile yola çıkarak, kişisel gelişimin bireylerin hayatında çok önemli bir rol oynadığının farkındalığını oluşturuyor...

Bizi Takip Edin

BİZE ULAŞIN

Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No:5 Levent / Şişli / İstanbul
+90 (212) 909 54 49
info@iaa.com.tr
IAA Visa Master

Copyright © International Awareness Academy (IAA)