MOBİL PROGRAMLAMA EĞİTİMİ

MOBİL PROGRAMLAMA EĞİTİMİ

Satış Fiyatı
1.200,00 TL 2.000,00 TL
Firma Adı
Başlangıç - Bitiş Tarihi
23.3.2019 - 25.5.2019
Şehir
İstanbul
Eğitim Açıklaması

Alanında uzman şirlet kurucularından uygulamalı olarak mobil uygulama geliştirme öğrenerek kendi uygulamalarınızı kodlayacaksınız. Ortaya çıkardığınız projelerinizi Ecodation bünyesinde geliştirmeye devam edeceksiniz.

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ İMKANI

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

DÜŞÜK FİYAT VE KAMPANYALAR

GERİ İADE YAPABİLME İMKANI

EĞİTİM ÖZELLİKLERİ SIKÇA SORULAN SORULAR KONUM & LOKASYON

Eğitim tamamen uygulamalı bir eğitim olacaktır, katılımcılar kendi şahsi bilgisayarları ile eğitime katılacaklardır. Eğitim içerisinde iki farklı mobil uygulama hayata geçirilecektir. Bu uygulamalar İnstagram, Spotify, Netflix gibi uygulamalar olacaktır. Eğitmen Gökhan Alpaslan 1 milyondan fazla kullanıcısı olan bir uygulamanın yapımcısıdır, eğitim içerisinde sadece kodlama kısmında değil mentörlük kısmında da destek olarak bilgi birikimlerini öğrencilere aktaracaktır.

Eğitim sonrasında, eğitim aldığınıza dair sertifika verilecektir.

Eğitim sınıflarımız maksimum 12 kişi ile sınırlıdır.

 
Bu program öğrenciler için hazırlanan bir programdır. Program amacı öğrencilerin kodlama öğrenirken kendilerini iş hayatına hazırlayabilmesidir. Okullarda gördüğümüz en büyük eksikliklerden birisi de eğitim sisteminin sektörden çok uzak olması ve sektörel bilgiler yerine akademik bilgiler ile sınırlı kalmasıdır. Öğrenciler ne yazık ki sektörel olarak kendilerini geliştiremiyorlar, gördüğümüz bu eksikliğin kapanması için sektör içerisinde bulunan “Şirket kurucuları ve üst düzey yöneticiler” ile öğrencileri buluşturuyoruz. Öğrenciler kodlamayı öğrenirken aynı zamanda sektörel tecrübesi olan eğitmenlerimiz ile sektörde kendilerini neyin beklediğini öğrenecekler.
YTÜ Yıldız Teknopark Çifte Havuzlar Mah. Eski Londra Asfaltı Cad. A1 Blok 1B13
Esenler/İstanbul

BENZER EĞİTİM PROGRAMLARI

Faaliyetlerimizden ve Gelişmelerden
Siz de Haberdar Olun!

IAA

International Awareness Academy "Harekete geç, potansiyelini keşfet" sloganı ile yola çıkarak, kişisel gelişimin bireylerin hayatında çok önemli bir rol oynadığının farkındalığını oluşturuyor...

Bizi Takip Edin

BİZE ULAŞIN

Esentepe Mah. Talatpaşa Cad. No:5 Levent / Şişli / İstanbul
+90 (212) 909 54 49
info@iaa.com.tr
IAA Visa Master

Copyright © International Awareness Academy (IAA)